nejen auto trezory

Máte své věci ve vozidle v bezpečí?  Auto trezory car-safe box  vám zabezpečí vaše cennosti ve vozidle             a v případě, že zvolíte verzi LOCATOR, ochrání i vaše auto pomocí gps/gsm lokalizace a dalších  technických prvků ochrany včetně web portálu a knihy jízd       = maximální komplexní ochrana.

Autotrezory car-safe box

Autotrezory car-safe box jsou novým trendem v ochraně cenností nejen ve vozidlech. Car- safe box vám umožní zabezpečit notebooky, tablety, smartphony, navigace, fotopřístroje, kamery, doklady, osobní cennosti, peníze, firemní dokumenty, data, zbraně, střelivo, ....  a mimo jiné i vozidla. Nenechávejte své soukromé a firemní cennosti volně ve vozidlech. Pořiďte si odzkoušený a certifikovaný bezpečnostní autotrezor   car-safe box.
více ZDE

Kvalita a certifikace

Autotrezory car-safe box jsou vyráběny ve dvou bezpečnostních třídách Z1 a Z3 dle ČSN 91 6012. Ve třídě Z3 se jedná o špičkové parametry trezoru - vyhovuje i zákonu o zbraních č. 119 / 2002 Sb.- zabezpečení zbraní a střeliva dle NV 347/2003 Sb., tj. možnost zabezpečení až 10 zbraní a střeliva do 10000ks (odděleně). Naše trezory splňují 21/25 RU.
více ZDE

Příslušenství

Když autotrezory tak jedině od nás. Důvodem je především komplexní produktová nabídka příslušenství  a doplňků - madla, lanka, uchycení do vozidel, transportní sada, služby v oblasti sledování a lokalizace - webový portál s mapovým a záznamovým rozhraním pro snadné sledování včetně možnosti vedení knihy jízd. Zvolte si nejvhodnější typ autotrezoru car-safe box a my vám k němu dle vašich potřeb dodáme nejvhodnější podlňky.
více ZDE car-safe ® HOME
©  Copyrigth by CAR-SAFE - 2013/06 Web car-safe.cz provozuje STESYS, s.r.o. specialista na bezpečnostní systémy 
car-safe box - jediný autotrezor na trhu s kombinovaným mechanickým a elektronickým zabezpečením - vyberte si z variant MECHNICAL, MECHATRONIC nebo LOCATOR.
Produkty Novinky Galerie Konkakt