CERTIFIKACE
Již během vývoje a výroby prototypů a ověřovací série prováděla naše společnost  mnoho zkoušek a testů car-safe boxu, abychom si byli jisti, že finální výrobek bude  splňovat požadované parametry zkoušek.  Mobilní trezor byl zkoušen v akreditované zkušební laboratoři č. 1095 - TREZOR  TEST s.r.o. pro zkoušení MZS a úschovných objektů, zejména v oblasti jejich  průlomové odolnosti, životnosti, funkčnosti a bezpečnosti při jejich funkci podle ČSN  91 6012. Certifikaci provedl akreditovaný certifikační orgán č. 3025 pro certifikaci  poplachových systémů a MZS z hlediska bezpečnosti a odolnosti.  Mobilní trezor car-safe box je zdárně odzkoušený dle ČSN 91 6012 ve třídě  odolnosti  Z1 a také ve třídě Z3, což představuje špičku v odolnosti auto  trezorů. Další akreditovaná zkušební laboratoř č. 1128 -  VOP-026 Šternberk provedla  zkoušku odolnosti ochrany proti průstřelu dle ČSN EN 1522 a 1523.   Mobilní trezor car-safe box je zdárně odzkoušen ve třídě balistické odolnosti  FB1 NS.  Jak jsme již uvedli, podařilo se nám získat třídu odolnosti Z3. Díky této odolnosti je  možné v trezoru car-safe box ukládat i zbraně a střelivo dle Zákona o zbraních  č.119/2002 Sb. ve znění pozdějších předpisů a změn.   Dle vyhlášky MDS č.341/2002 Sb. jsme získali kladný posudek č. 23044-11-  TAC  od pověřené zkušebny MD ČR - TÜV SÜD Czech s.r.o. na uchycení do  vozidel.  Nabízíme vám testovaný, certifikovaný výrobek s garancí kvality.
Vyrábíme pouze certifikované bezpečnostní úschovné trezory s jasně deklarovanou bezpečnostní třídou průlomové odolnosti. car-safe box - certifikovaný český výrobek s nadčasovým designem, systémovým příslušenstvím a komplexní podporou včetně sofistikovaných prvků komunikace.
.
car-safe ® HOME
©  Copyrigth by CAR-SAFE - 2013/06 Web car-safe.cz provozuje STESYS, s.r.o. specialista na bezpečnostní systémy 
car-safe box - jediný autotrezor na trhu s kombinovaným mechanickým a elektronickým zabezpečením - vyberte si z variant MECHNICAL, MECHATRONIC nebo LOCATOR.
Produkty Novinky Galerie Konkakt

car-safe box - CERTIFIKACE

nejen auto trezor

.