car-safe box LOCATOR
Bezpečnostní úschovný trezor   car-safe box  typ  LOCATOR  01/03 Kompletní vybavení shodné s modelem MECHATRONIC plus kombinace s  elektronický bezpečnostní dohledový systém s vazbou na GPS/GSM - dohled, sledování, vyhledávání. Komunikace přes PC, SMS, lokalizace do mobilu, výpis dat vč. pohybu, dálkový alarm .... mnoho dalších funkcí. Locator lze využít i pro zabezpečení vozidla + kniha jízd, ...  WEB portál ZDARMA Stupeň zabezpečení ...... Z1, Z3 (certifikováno)       car-safe box MECHANICAL vyrábíme včetně dalších doplňků (madlo, lanko, pevný úchyt, .... transportní sada, atypické výplně pro speciální uložení přístrojů (fotopřístroje, kamery, objektivy, měřící a diagnostické přístroje, zbraně atp) Zašlete nám nebo předejte vašemu prodejci vozidel vaše požadavky, o vše se postaráme.  V případě speciálních požadavků nás kontaktujte na e-mail : info@car-safe.cz Pro zpracování cenové nabídky nás kontaktujte na e-mail:  info@car-safe.cz nebo volejte na číslo : 603 158 429 Na základě vašeho výběru auto trezoru a doplňků vám sdělíme aktuální cenu dodávky, montáže a ostatních služeb. AKČNÍ CENA JIŽ OD ......  26.990Kč (bez DPH) Cena platí při objednání přímo u výrobce.   Pro aktuální ceny (Fleet a VOC nás kontaktujte)       
car-safe box LOCATOR je jediný auto trezor na trhu, který má kromě standardní mechnické odolnosti integrovaný gps/gsm systém komunikace, ovládání a lokalizace. LOCATOR - strážce cenností nejen ve vozidle s dálkovým dohledem a monitorováním pozice boxu i vašeho vozu.  
.
car-safe ® HOME
©  Copyrigth by CAR-SAFE - 2013/06 Web car-safe.cz provozuje STESYS, s.r.o. specialista na bezpečnostní systémy 
car-safe box - jediný autotrezor na trhu s kombinovaným mechanickým a elektronickým zabezpečením - vyberte si z variant MECHNICAL, MECHATRONIC nebo LOCATOR.
Produkty Novinky Galerie Konkakt

car-safe box LOCATOR

nejen auto trezor

car-safe box

LOCATOR