car-safe box MECHANICAL
Bezpečnostní úschovný trezor   car-safe box  typ  MECHANICAL  01/03 Provedení se čtyřbodovým bezpečnostním uzamykáním s cylindrickou vložkou Mul-t-lock - Interactive - s vysokým stupněm zabezpečení - BT4, součástí 2 kusy klíčů, lankové uchycení, vnitřní výstelka z PE pěny. Stupeň zabezpečení ...... Z1 nebo Z3 (certifikováno)         car-safe box MECHANICAL vyrábíme včetně dalších doplňků (madlo, lanko, pevný úchyt, .... transportní sada, atypické výplně pro speciální uložení přístrojů (fotopřístroje, kamery, objektivy, měřící a diagnostické přístroje, zbraně atp) Zašlete nám nebo předejte vašemu prodejci vozidel vaše požadavky, o vše se postaráme.  V případě speciálních požadavků nás kontaktujte na e-mail : info@car-safe.cz Pro zpracování cenové nabídky nás kontaktujte na e-mail:  info@car-safe.cz nebo volejte na číslo : 603 158 429 Na základě vašeho výběru auto trezoru a doplňků vám sdělíme aktuální cenu dodávky, montáže a ostatních služeb. AKČNÍ CENA JIŽ OD ......  13.490 Kč (bez DPH) Cena platí při objednání přímo u výrobce.        

car-safe box MECHANICAL

Nejžádanější model bezpečnostního auto trezoru - vyroben z kvalitních komponentů. Užitečný produkt na vašich každodenních cestách za soukromými a služebními aktivitami - bezpečně uložtě a vyjeďte.  
ŠKODA Octavia Combi
car-safe ® HOME
©  Copyrigth by CAR-SAFE - 2013/06 Web car-safe.cz provozuje STESYS, s.r.o. specialista na bezpečnostní systémy 
car-safe box - jediný autotrezor na trhu s kombinovaným mechanickým a elektronickým zabezpečením - vyberte si z variant MECHNICAL, MECHATRONIC nebo LOCATOR.
Produkty Novinky Galerie Konkakt

car-safe box

MECHANICAL

nejen auto trezor