car-safe box MECHATRONIC
Bezpečnostní úschovný trezor   car-safe box  typ  MECHATRONIC  01/03 Kompletní vybavení shodné s modelem MECHANICAL plus kombinace uzamykání s elektronickým zajištěním rozvor a dále elektronický alarm v případě neoprávněné manipulace - siréna 100dB, elektronická rádiová aktivace zastřežení a zajištění, dobíjení, indikace stavů. Stupeň zabezpečení ...... Z1, Z3 (certifikováno)       car-safe box MECHATRONIC vyrábíme včetně dalších doplňků (madlo, lanko, pevný úchyt, .... transportní sada, atypické výplně pro speciální uložení přístrojů (fotopřístroje, kamery, objektivy, měřící a diagnostické přístroje, zbraně atp) Zašlete nám nebo předejte vašemu prodejci vozidel vaše požadavky, o vše se postaráme.  V případě speciálních požadavků nás kontaktujte na e-mail : info@car-safe.cz Pro zpracování cenové nabídky nás kontaktujte na e-mail:  info@car-safe.cz nebo volejte na číslo : 603 158 429 Na základě vašeho výběru auto trezoru a doplňků vám sdělíme aktuální cenu dodávky, montáže a ostatních služeb. CENA JIŽ OD ......  21.890 Kč (bez DPH) Cenu také můžete požadovat přímo u vašeho prodejce vozu.   Pro aktuální ceny (Fleet a VOC nás kontaktujte)       

car-safe box MECHATRONIC

Kombinace mechanického a elektronického uzamčení s alarmem zvyšujete stupeň zabezpečení a ochrany cenností. Užitečný produkt na vašich každodenních cestách za soukromými a služebními aktivitami - bezpečně uložtě a vyjeďte.  
.
car-safe ® HOME
©  Copyrigth by CAR-SAFE - 2013/06 Web car-safe.cz provozuje STESYS, s.r.o. specialista na bezpečnostní systémy 
car-safe box - jediný autotrezor na trhu s kombinovaným mechanickým a elektronickým zabezpečením - vyberte si z variant MECHNICAL, MECHATRONIC nebo LOCATOR.
Produkty Novinky Galerie Konkakt

car-safe box

MECHATRONIC

nejen auto trezor