Novinky

Kalendář novinek

25/06/13 Autotrezory CAR-SAFE si můžete již nyní zakoupit v centru Brna v prodejně MSH Brno - Mlýnský 69 od 9:00 do 18:00h 01/06/12 Roční testování car-safe boxů a jejich příslušenství dokazuje kvalitu a spolehlivost výrobků - jsme opravdu rádi za pozitivní výsledky a postřehy 14/03/12 Instalace car-safe boxů pro vozy INFINITI - speciální konzola = OK 01/11/11 Rozšířili jsme variantu uchycení konzoly pro vozy s kolejnicovým systémem v zavazadlovém prostoru.

Vyrobeno pro vaši bezpečnost

Auto trezory car-safe box jsou navrženy tak, aby splňovaly vysoké nároky všech uživatelů vozidel - velikost, snadná obsluha, umístění, design, jednosuchá manipulace při umístění do vozu a zajištění car-safe boxu ve vozidle bez nároků na nutnost používání nářadí, ...

Přehled a lokalizace

Je velmi užitečné, mít přehled o instalovaném auto trezoru car-safe box kdekoliv a kdykoliv. Je příjemné ovládat a řídit car-safe box prostřednictvím více technologií, které mě umožňují nejen základní funkce, ale i sledování, lokalizaci, zpětnou kontrolu, evidenci pohybu a také okamžitý dohled v aktuálním čase a místě. Vše je možné řešit od stolu z kanceláře, firmy, instituce či PCO.   

Technologie a bezpečnost

car-safe ® HOME
©  Copyrigth by CAR-SAFE - 2013/06 Web car-safe.cz provozuje STESYS, s.r.o. specialista na bezpečnostní systémy 
car-safe box - jediný autotrezor na trhu s kombinovaným mechanickým a elektronickým zabezpečením - vyberte si z variant MECHNICAL, MECHATRONIC nebo LOCATOR.
Produkty Novinky Galerie Konkakt Novinky