Vyberte si pro váš car-safe box i vhodné příslušenství, které vám umožní lépe využívat bezpečnostní auto trezor. Auto trezor car-safe box - jediný ucelený produkt na trhu včetně originálního příslušenství a variabilního uchycení do vozu.  
.
car-safe ® HOME
©  Copyrigth by CAR-SAFE - 2013/06 Web car-safe.cz provozuje STESYS, s.r.o. specialista na bezpečnostní systémy 
car-safe box - jediný autotrezor na trhu s kombinovaným mechanickým a elektronickým zabezpečením - vyberte si z variant MECHNICAL, MECHATRONIC nebo LOCATOR.
Produkty Novinky Galerie Konkakt

car-safe box - PŘÍSLUŠENSTVÍ

nejen auto trezor

.
.
Objednat Objednat Objednat Objednat
madlo Příslušenství pro car-safe box - madlo ze slitiny hliníku - profesionální provedení - uchycení 2x M8, vhodné pro manipulaci s trezorem i pro pohodlné otvírání a zavírání víka. Provedení v barvě RAL černá nebo Elox přírodní.
upevňovací lanko (přídavné) Příslušenství pro car-safe box - nerezové poplastované lanko 8/10 v provedení 7x19 s nalisovanými koncovkami pro uchycení do trezoru. Délka variantně od 0,8m do 1,6m (dle nabídky). Pozn: U trezoru je standardně lanko délky 1,95m
upevnění car-safe boxu do vozidla - speciální Příslušenství pro car-safe box - speciální konzola pro uchycení boxu do vozidla. Zaručuje kvalitní upevnění boxu včetně jeho snadného a rychlého uvolnění v případě nutnosti demontáže trezoru - bez použití nářadí. Absolutní novinka v řešení systému uchycení. (Její přednost oceníte při defektu pneumatiky, uvolnění zavazadlového prostoru nebo demontáži boxu. Lakováno RAL vč. standardního příslušenství. Také provádíme montáže přímo do vašeho vozu (nutno objednat).
transportní sada Pro ulehčení transportu bezpečnostního trezoru car-safe box zavádíme do prodeje nový doplněk - transportní sadu, která obsahuje pár konzol s 80mm kolečky s ložisky, nerezové madlo s měkčenou rukojetí, včetně montáže na box.
bez DPH s DPH 20% 820 Kč 984 Kč
bez DPH s DPH 20% 640 Kč 768 Kč
bez DPH s DPH 20% 1.830 Kč 2.196 Kč
bez DPH s DPH 20% 2.390 Kč 2.868 Kč
car-safe box - upevnění - chráněno užitným vzorem registrovaným u ÚPV ČR, car-safe box - upevnění - schváleno specializovanou zkušebnou TÜV Süd Czech s.r.o.
V ceně není zahrnuta montáž upevnění do vozidla.